Garantujeme vám nejlevnější povinné ručení v Česku. S námi ušetří 90 % řidičů!

Porovnat povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

90 % návštěvníků s námi ušetří průměrně 1 750 Kč

Povinné ručení – kalkulačka

Povinné ručení online

Zelenou kartu obdržíte ihned na e-mail
Zelenou kartu obdržíte ihned na e-mail,
originál zítra tj. 20.8. poštou

Povinné ručení již za 818 Kč

Díky konkurenčnímu soupeření mezi pojišťovnami se roční tarif povinného ručení během let postupně propadl velmi nízko. Kvalitní povinné ručení tak lze dnes sjednat již za 818 Kč ročně. I přestože v roce 2014 došlo vlivem legislativních změn k plošnému zdražení povinného ručení, nadále vám dokážeme najít nejlevnější nabídku na trhu. Ne vždy ale zcela platí, že nejlevnější pojištění vozidla je i to nejlepší. Doporučujeme sledovat zejména limity pojistného plnění (35 milionů je zákonem dané minimum, 100 milionů je určitě vhodnější) a nabídku asistenčních služeb. Náš srovnávač sleduje všechny parametry.

Kalkulačka povinného ručení

  • ✔  Porovnání nabídek pojišťoven
  • ✔  Lepší nabídka pro 90 % klientů
  • ✔  Průměrná roční úspora 1 750 Kč
  • ✔  Sjednání pojištění přes internet
  • ✔  Bezplatný pravní servis

Povinné ručení – kalkulačka

Nejlevnější povinné ručení v ČR

Ptáte se, jak je fakticky možné, že vám zvládneme garantovat nejlevnější povinné ručení v ČR? Jak to, že dokážeme dokonce zajistit pojištění levnější, než samotná pojišťovna? Je to velmi jednoduché. Díky tísícům uzavřených pojištění na automobily a další vozidla, dokážeme zajistit a zprostředkovat zvýhodněné sazby na pojištění auta, které máme vyjednané přímo u jednotlivých pojišťoven. Není v tom žádný marketingový trik. Přesvědčte se sami.

Porovnání pojišťoven za 2 minuty

Náš webový systém je přímo napojený na všechny významné pojišťovny v Česku, na základě vyplněné nezávazné poptávky vám dokážeme takřka ihned poskytnout kompletní přehled nabídek pojištění a zdarma zajistit sjednání smlouvy s vámi vybranou pojišťovnou. Každý den s námi ušetřít na povinném ručení 9 z 10 návštěvníků. Přidáte se mezi ně?

Povinné ručení – kalkulačka

Příklady úspor na povinném ručení za osobní automobil

Objem v cm3 Běžná cena Naše cena
do 1000 cm3 1 674 Kč 818 Kč
1001 - 1250 cm3 2 071 Kč 1 181 Kč
1251 - 1350 cm3 2 128 Kč 1 337 Kč
1351 - 1400 cm3 3 092 Kč 1 714 Kč
1401 - 1650 cm3 3 150 Kč 1 714 Kč
1651 - 1850 cm3 3 150 Kč 1 798 Kč
1851 - 2000 cm3 4 718 Kč 1 798 Kč
2001 - 2500 cm3 4 718 Kč 1 798 Kč
nad 2500 cm3 6 838 Kč 1 798 Kč

Poznámka ke kalkulaci v tabulce: Počítáno pro pojistníka 58 let, bydliště Rožmitál pod Třemšínem, 150 měsíců bez nehody.

Jak vybrat povinné ručení?

Co určuje cenu povinného ručení vozidla?

Skutečné příklady úspor na povinném ručení

Povinné ručení – kalkulačka

Povinné ručení – srovnání a kalkulačka

Nezávislý online portál Srovnáno.cz je specialistou na nabídku povinného ručení přes internet. Dlouhodobě patříme mezi tři největší portály svého druhu, přičemž každý měsíc vám pomůžeme zprostředkovat několik tisíc pojistek na automobily i motocykly. Díky velmi intenzivní spolupráci se všemi pojištovnami na trhu dokážeme návštěvníkům poradit s výběrem a nejlevnější povinné ručení přes web také ihned sjednat. Všechny naše služby jsou přitom naprosto zdarma a maximálně diskrétní. Provize za naše služby nijak nenavyšuje cenu povinného ručení našich klientů.

Povinné ručení motocykly

Povinné ručení pro auta patří mezi nejvyhledávanější produkty na našem webu a obecně i na celém internetu. Rozhodně ale není jediným pojistným produktem, který nabízíme. Také povinné ručení pro motocykly a užitkové stroje patří mezi důležité produkty, které dokážeme zajistit s garancí nejlepší ceny v Česku. Vyřízení pojištění je ve všech případech podobné, stačí vyplnit 100% nezávaznou poptávku. Na jejím základě jsou vyhodnoceny jednotlivé zadané informace a obratem je prezentována nabídka všech pojištoven v systému. Sami si pak již vyberete nejvýhodnější pojistku.

Pojištění vozidel levněji než v pojišťovně

Díky velkému objemu pojistek, které každý měsíc generujeme na našem webu, vám dokážeme garantovat nejlepší ceny za povinné ručení v ČR. U smluvních partnerů totiž máme vyjednány exkluzivní podmínky, které nemá nikdo jiný na trhu a které „obyčejný“ klient bohužel ani nemá šanci nikdy získat. Důkazem je, že celých 9 z 10 návštěvníků s námi ušetří, průměrně až 1 750 Kč ročně na povinném ručení vozidla.

Musím mít povinné ručení?

Jednoduchá odpověď zní ano, ze zákona musíte. Povinné ručení totiž „kryje“ škody způsobené provozem vozidla. Pokud tedy svým vozidlem nabouráte cizí vůz, nebo způsobíte jakoukoliv jinou škodu, můžete být relativně v klidu. Všechny škody budou poškozenému proplaceny z vašeho povinného ručení (a vy přijdete o bonus a nejspíš další rok budete mít o pár stokorun dražší pojistku). Pokud byste však povinné ručení neměli (a v Česku takto riskuje skoro 20 % ridičů), musíte celou škodu zaplatit sami a navíc budete mít celou řadu dalších nepříjemností. Je tedy na snadně, že povinné ručení – které lze u nás získat již od 818 Kč ročně – je nepoměrně nižší výdaj, než možné statisíce a miliony za zaviněnou nehodu. Rozhodně tedy neriskujte! Skvělým doplňkem povinného ručení (zvláště u dražších a novějších aut) je havarijní pojištění, to naopak kryje veškeré škody, které si vy sami způsobíte na svém vozidle, dále krádeže, přírodní živly a vandalismus – záleží na konkrétní produktu.