Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Povinné ručení

92 % návštěvníků s námi ušetří průměrně 1 750 Kč

Povinné ručení - kalkulačka

Kalkulačka povinného ručení

Najděte si nejlevnější povinné ručení

Srovnáním a uzavřením povinného ručení přes internet ušetří více jak 92 % řidičů. Najděte si nejlevnější povinné ručení pro všechny typy vozidel. Neveřejné nabídky a nezávazná kalkulace během 2 minut vám doporučí prověření zprostředkovatelé pojištění.

Spočítat povinné ručení


Pojišťovny

Nabídky povinného ručení od všech hlavních pojišťoven

Zobrazit všechny pojišťovny

Povinné ručení pro váš vůz

Ať už máte BMW, nebo Škodovku, nejlepší pojištění získáte online

Zobrazit všechny značky


Časté otázky a odpovědi

Vše, co je dobré vědět předem

Co je a k čemu slouží povinné ručení?
Povinné ručení kryje škody, které způsobíte provozem vozidla někomu jinému. Pokud např. zaviníte dopravní nehodu, bude škoda uhazena z vašeho povinného ručení. V přípdě, že byste povinné ručení neměli uzavřené, budou veškeré náklady vymáhány na vás. Nejlevnější povinné ručení začíná již na částce 1000 Kč ročně, průměrná škoda hrazená pojišťovnou přitom je přes 40 000 Kč. Povinné ručení se tedy vždy vyplatí.
Musím mít povinné ručení?
Ano, ze zákona musí mít uzavřené povinné ručení všechna vozidla provozovaná na pozemních komunikacích.
Co ovlivňuje cenu povinného ručení?
V ceně pojištění se promítá celá řada faktorů. Například staří a typ vozu, stáří řidiče, bydliště a vyjeté bonusy (případně malusy). Kvůli těmto různým aspektům se může cena pojištění mezi jednotlivými pojišťovnami výrazně lišit. Díky online srovnání povinné ručení je možné výrazně ušetřit. Nejlevnější povinné ručení začíná již pod hranicí 1000 Kč ročně.
Jak mohu ušetřit na povinném ručení?
Pokud jste mladým řidičem a nemáte najeté bonusy, vyplatí se vám uzavřít pojištění na někoho jiného z rodiny, kdo bonusy má. Snížení ceny dosáhnete využitím nezávislých srovnávačů pojištění, díky kterým se dostanete k neveřejným nabídkám. Dalších úspor je možné dosáhnout pokud uzavřete povinné ručení a havarijní pojištění u stejné pojišťovny. Většina pojišťoven také nabízí slevy, pokud zaplatíte na 12 měsíců dopředu.
Podle čeho vybírat povinné ručení?
Cena je samozřejmě důležitá. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být nejlepší. Sledujete také výši pojistných limitů.
Jak obdržím zelenou kartu?
Kopie zelené karty vám přijde na email ihned po uzavření pojištění. Originál pak přijde hned zítra poštou.
Jak je možné, že máte pojištění tak levné?
Na nejlepší ceny je možné dosáhnout díky neveřejným nabídkám a celkově velkému objemu sjednávaných pojištění.
Jaké další srovnávače povinného ručení mohu vyzkoušet?
Na trhu jich je samozřejmě spousta, dobré zkušenosti máme i se srovnávačem OKfin.cz.

Užitečné informace

Doplňující témata, která vás často zajímají

Spočítat povinné ručení


Povinné ručení – srovnání a kalkulačka

Aktuální ceníky a sazby 2024 všech pojišťoven

Pojištění vyřídíte přes internet za pár minut

Dnes již nemusíte chodit do pojišťovny, ani trávit dlouhé hodiny sledováním a porovnáváním nabídek z webových stránek. Nejlevnější povinné ručení sjednáte velmi snadno – přes internet, třeba z pohodlí vašeho gauče. Jednoduše zadejte několik základních parametrů o vás a pojišťovaném vozidle a prohlédněte si nabídky většiny českých pojišťoven. Nabídky si můžete seřadit podle ceny, ale i dalších parametrů. Ve srovnávači nechybí ani podrobné informace o každé nabídce. Pokud máte zájem, můžete vybranou pojistku ihned sjednat. Stačí potvrdit zájem, platbu provedete kartou, nebo bankovním převodem. Zelená karta vám přijde ihned na zadanou emailovou adresu, originál pak dorazí poštou hned zítra.

92 % řidičů s námi ušetří na povinném ručení

Výslednou cenu povinného ručení ovlivňuje celá řada faktorů, například věk řidiče, stáří vozidla, trvalé bydliště a najetý bonus. Kvůli tomu se nabídky jednotlivých pojišťoven mohou výrazněji lišit. Díky online srovnání pojištění si vyberete sami nabídku, která bude nejlevnější, nebo nejlépe splní vaše požadavky. Další finanční úspory můžete navíc dosáhnout pokud si rovnou u stejné pojišťovny sjednáte také havarijní pojištění, nebo provedete platbu na delší časové období dopředu. Některé pojišťovny dokonce nabízí i slevu za sjednání přes internet. S naším srovnávačem se navíc dostanete také k neveřejným nabídkám pojištění. Přes 90 % návštěvníků na našich stránkách najde levnější pojištění a ušetří.

Spočítat povinné ručení


Srovnání pojištění a online půjček

Již více jak 5 let vám portál Srovnáno.cz pomáhá šetřit peníze

Srovnáno.cz

Portál Srovnáno.cz jsme založili před více jak 5 lety s cílem poskytnout návštěvníkům rychlé srovnání pojištění, nejprve pouze povinného ručení a cestovního pojištění. V současné době jsme přidali také katalog bankovních a nebankovních úvěrů a havarijní pojištění. Nedílnou součástí je také tématický magazín v němž pravidelně publikujeme články především na téma pojištění a financí. Snažíme se našim návštěvníkům poskytovat úplné a vždy aktuální informace o všech prezentovaných produktech. Nevystupujeme jako poskytovatel, nebo zprostředkovatel žádného produktu. Pouze nabízíme prostor jednotlivým společnostem k propagaci jejich nabídky.

Nejlevnější povinné ručení 2024

Hledáte kvalitní pojištění vozidla online? Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám pomohou porovnat platné nabídky pojišťoven na českém trhu a vybrat nejlepší variantu pojištění vozu. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být vždy to nejlepší, důležité jsou i nadstandardní nebo asistenční služby. V online srovnávači proto najdete kompletní informace o všech variantách pojištění, můžete si například snadno rozkliknout detailní parametry a vybrat pojištění přesně podle vašich představ. Díky velkému objemu sjednávaných pojištění vám navíc vybraní zprostředkovatelé pojištění mohou nabídnout exkluzivní neveřejné nabídky povinného ručení s nimiž ušetříte nejvíc a ke kterým byste se sami nejspíš vůbec nedostali. Kvalitní povinné ručení sjednáte přes internet během několika minut, o najeté bonusy nepřijdete, zelenou kartu obdržíte ihned na email a originál hned zítra poštou. Více jak 92 % řidičů šetří na pojištění vozidla, přidáte se k nim?

Kvalitní havarijní pojištění vozidla

Povinné ručení kryje pouze škody, které způsobíte někomu jinému (např. nehoda, poškození majetku). Velmi vhodným doplňkem proto je havarijní pojištění, které vám zajistí finanční náhradu způsobenou na vlastním vozidle. Škrábance z neopatrného parkování, ale i vážnější poškození vlivem nehody, živlů či vandalismu. Ničeho z toho se již bát nemusíte. Zkrátka nepřijdete ani v případě krádeže vozu. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven na trhu, zorientovat se v nabídce nemusí být jednoduché. Online kalkulačka havarijního pojištění vám pomůže spočítat ceny pojištění předem. Havarijní pojištění se vyplatí naprosté většině řidičů – nejvíce těm, kteří vlastní novější či dražší vůz. V kombinaci s povinným ručením lze dosáhnout na další úsporu. Za pár stovek měsíčně můžete jezdit v klidu. Kalkulačku pro výpočet můžete použít nezávazně, stačí zadat několik základních informací o vás a vozidle.

Cestovní pojištění do zahraničí

Chystáte se na delší dovolenou, nebo pouze krátkou pracovní cestu? Cestujete v létě, nebo v zimě? K moři, nebo na lyže? Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být jednou z prvních věcí, které zařídíte ještě než vyrazíte z domu. Finanční náklady na lékařskou péči a další výlohy jsou, zejména na západ od našich hranic, často astronické. Cestovní pojištění vás před nimi uchrání. Již za pár desítek korun denně můžete být bez obav vy i vaši blízcí. Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám mohou porovnat nabídky cestovního pojištění všech pojišťoven v České republice. V jedné přehledné tabulce vám ukážou ceny cestovního pojištění, limity plnění, pojistné podmínky a případné výluky z pojištění. Pokud se rozhodnete pojištění do zahraničí uzavřít, stačí doplnit pár základních informací o vás dalších pojištěncích a provést platbu. Kratičky pojištěnce vám na email přijdou obratem a telefonní linka pojišťovny je vám dostupná 24 hodin denně.

Srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze na nákup auta, rekonstrukci bytu nebo jen zaplacení nečekaných složenek? Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti vám může pomoci. Náš srovnávač půjček vám poskytne rychlý přehled o všech nabídkách. V pravidelně ručně aktualizovaném katalogu naleznete výhradně půjčky od nebankovní společností a bank, které mají platnou licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vydanou ČNB. Půjčky jsou řazeny podle výše RPSN a hodnocení ostatních návštěvníků. Bez ohledu na to, zda potřebujete půjčit jen pár tisíc, nebo milion Kč, srovnání půjček online vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou totiž veliké a porovnání půjček tak dává smysl v každém případě.

Konsolidace půjček

Pokud splácíte více různých půjček zároveň, může být vhodným řešením jejich konsolidace. Konsolidace půjček, nebo-li sloučení půjček vám pomůže zpřehlednit vaši finanční situaci, snížíte měsíční splátku a můžete si půjčit i nějaké peníze navíc. Konsolidace půjček nabízí většina bank na našem trhu a několik nebankovních poskytovatelů. Konsolidovat obvykle lze bankovní i malé půjčky, kontokorent a kreditní karty. Vybrané banky dokáží konsolidovat také leasingy.

Potřebujete se na něco zeptat?
Volejte +420 733 485 657 nebo pište info@srovnano.cz