Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Havarijní pojištění

Pojistěte vůz na všechna rizika a jezděte v klidu

Havarijní pojištění

Kalkulačka havarijního pojištění

Srovnání cen všech českých pojišťoven do minuty

Nehoda, odcizení, kroupy či poškození vozidla vlivem vandalismu, nic z toho vás už nezaskočí. Spočítejte a vyberte si nejvýhodnější havarijní pojištění online a ušetřete v průměru více jak 2500 Kč.

Spočítat havarijní pojištění

Časté otázky a odpovědi

Vše, co je dobré vědět předem

Co je a k čemu slouží havarijní pojištění?
Havarijní pojištění kryje škody na vašem vlastním vozidle. Pokud si odřete blatník při parkování, nebo zaviníte větší kolizi. V situaci, kdy vaše vozidlo poškodí přírodní živly, vandal anebo dojde k jeho odcizení. Všechna tato rizika pokrývá havarijní pojištění.
Jaká je průměrná škoda krytá havarijním pojištěním?
V případě krádeže je to v průměru přes 60 000 Kč, jen o něco málo méně je to u zaviněné nehody, střetí ze zvěří pak obvykle způsobí škodu přes 30 000 Kč.
Podle čeho vybírat havarijní pojištění?
Důležitá je samozřejmě cena, ale není v tomto případě nejdůležitější. Zásadní je rozsah pojištění a výše finanční spoluúčasti. Pokud dojde ke škodné události, je důležitá také rychlost likvidace, kvalita asistenčních služeb a další asistenční služby.
Jak získat lepší nabídku havarijního pojištění?
Lepší cenu získáte, pokud uzavřete smlouvu o havarijním pojištění společně s povinným ručením.
Co ovlivňuje cenu havarijního pojištění?
Značka a model vozu, pořizovací cena vozidla, rok výroby (stáří vozidla), úroveň zabezpeční vozidla, výše finanční spoluúčasti klienta, účel využívání vozidla, lokalita a další.
Co znamená spoluúčast?
Součástí havarijního pojištění bohužel obvykle bývá finanční spoluúčast ze strany pojištěného klienta. V praxi se nejčastěji jedná o 5000 Kč – 10 000 Kč. Škoda oceněná do této finanční výše není pokryta z havarijního pojištění, vše nad sjednanou částku již ale hradí pojišťovna. Je na snadě, že pojištění s nižší spoluúčastí je o něco dražší.

Spočítat havarijní pojištění


Srovnání pojištění a online půjček

Již více jak 5 let vám portál Srovnáno.cz pomáhá šetřit peníze

Srovnáno.cz

Portál Srovnáno.cz jsme založili před více jak 5 lety s cílem poskytnout návštěvníkům rychlé srovnání pojištění, nejprve pouze povinného ručení a cestovního pojištění. V současné době jsme přidali také katalog bankovních a nebankovních úvěrů a havarijní pojištění. Nedílnou součástí je také tématický magazín v němž pravidelně publikujeme články především na téma pojištění a financí. Snažíme se našim návštěvníkům poskytovat úplné a vždy aktuální informace o všech prezentovaných produktech. Nevystupujeme jako poskytovatel, nebo zprostředkovatel žádného produktu. Pouze nabízíme prostor jednotlivým společnostem k propagaci jejich nabídky.

Nejlevnější povinné ručení 2024

Hledáte kvalitní pojištění vozidla online? Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám pomohou porovnat platné nabídky pojišťoven na českém trhu a vybrat nejlepší variantu pojištění vozu. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být vždy to nejlepší, důležité jsou i nadstandardní nebo asistenční služby. V online srovnávači proto najdete kompletní informace o všech variantách pojištění, můžete si například snadno rozkliknout detailní parametry a vybrat pojištění přesně podle vašich představ. Díky velkému objemu sjednávaných pojištění vám navíc vybraní zprostředkovatelé pojištění mohou nabídnout exkluzivní neveřejné nabídky povinného ručení s nimiž ušetříte nejvíc a ke kterým byste se sami nejspíš vůbec nedostali. Kvalitní povinné ručení sjednáte přes internet během několika minut, o najeté bonusy nepřijdete, zelenou kartu obdržíte ihned na email a originál hned zítra poštou. Více jak 92 % řidičů šetří na pojištění vozidla, přidáte se k nim?

Kvalitní havarijní pojištění vozidla

Povinné ručení kryje pouze škody, které způsobíte někomu jinému (např. nehoda, poškození majetku). Velmi vhodným doplňkem proto je havarijní pojištění, které vám zajistí finanční náhradu způsobenou na vlastním vozidle. Škrábance z neopatrného parkování, ale i vážnější poškození vlivem nehody, živlů či vandalismu. Ničeho z toho se již bát nemusíte. Zkrátka nepřijdete ani v případě krádeže vozu. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven na trhu, zorientovat se v nabídce nemusí být jednoduché. Online kalkulačka havarijního pojištění vám pomůže spočítat ceny pojištění předem. Havarijní pojištění se vyplatí naprosté většině řidičů – nejvíce těm, kteří vlastní novější či dražší vůz. V kombinaci s povinným ručením lze dosáhnout na další úsporu. Za pár stovek měsíčně můžete jezdit v klidu. Kalkulačku pro výpočet můžete použít nezávazně, stačí zadat několik základních informací o vás a vozidle.

Cestovní pojištění do zahraničí

Chystáte se na delší dovolenou, nebo pouze krátkou pracovní cestu? Cestujete v létě, nebo v zimě? K moři, nebo na lyže? Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být jednou z prvních věcí, které zařídíte ještě než vyrazíte z domu. Finanční náklady na lékařskou péči a další výlohy jsou, zejména na západ od našich hranic, často astronické. Cestovní pojištění vás před nimi uchrání. Již za pár desítek korun denně můžete být bez obav vy i vaši blízcí. Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám mohou porovnat nabídky cestovního pojištění všech pojišťoven v České republice. V jedné přehledné tabulce vám ukážou ceny cestovního pojištění, limity plnění, pojistné podmínky a případné výluky z pojištění. Pokud se rozhodnete pojištění do zahraničí uzavřít, stačí doplnit pár základních informací o vás dalších pojištěncích a provést platbu. Kratičky pojištěnce vám na email přijdou obratem a telefonní linka pojišťovny je vám dostupná 24 hodin denně.

Srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze na nákup auta, rekonstrukci bytu nebo jen zaplacení nečekaných složenek? Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti vám může pomoci. Náš srovnávač půjček vám poskytne rychlý přehled o všech nabídkách. V pravidelně ručně aktualizovaném katalogu naleznete výhradně půjčky od nebankovní společností a bank, které mají platnou licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vydanou ČNB. Půjčky jsou řazeny podle výše RPSN a hodnocení ostatních návštěvníků. Bez ohledu na to, zda potřebujete půjčit jen pár tisíc, nebo milion Kč, srovnání půjček online vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou totiž veliké a porovnání půjček tak dává smysl v každém případě.

Konsolidace půjček

Pokud splácíte více různých půjček zároveň, může být vhodným řešením jejich konsolidace. Konsolidace půjček, nebo-li sloučení půjček vám pomůže zpřehlednit vaši finanční situaci, snížíte měsíční splátku a můžete si půjčit i nějaké peníze navíc. Konsolidace půjček nabízí většina bank na našem trhu a několik nebankovních poskytovatelů. Konsolidovat obvykle lze bankovní i malé půjčky, kontokorent a kreditní karty. Vybrané banky dokáží konsolidovat také leasingy.

Potřebujete se na něco zeptat?
Volejte +420 733 485 657 nebo pište info@srovnano.cz