Havarijní pojištění All Risk již od 2153 Kč ročně. Porovnání všech sazeb pojišťoven.

Porovnat havarijní pojištění online

Havarijní pojištění vozidel

Nejlevnější havarijní pojištění vozidla sjednáte online

Havarijní pojištění – kalkulačka

Co „kryje“ havarijní pojištění?

Každý den se v České republice stane více jak 220 dopravních nehod, klasické povinné ručení pokrývá pouze škodu způsobenou ostatním zúčastněným. Havarijní pojištění je ideálním doplňkem povinného ručení, není sice ze zákona povinné, ale jeho smysl je neméně významný. Havarijní pojištění vám totiž kryje škody vzniklé na vlastním vozidle.

Průměrná škoda krytá havarijním pojištěním, statistika za rok 2014

Průměrná škoda krytá havarijním pojištěním

Počítejte se spoluúčastí…

Součástí havarijního pojištění bohužel obvykle bývá finanční spoluúčast ze strany pojištěného klienta. V praxi se nejčastěji jedná o 5000 Kč – 10 000 Kč. Škoda oceněná do této finanční výše není pokryta z havarijního pojištění, vše nad sjednanou částku již ale hradí pojišťovna. Je na snadě, že pojištění s nižší spoluúčastí je o něco dražší – logicky.

Spočítejte si kolik ušetříte…

  • ✔  Porovnání nabídek pojišťoven
  • ✔  Pojištění již od 2 153 Kč ročně
  • ✔  Ušetřete až 70 % na pojistce
  • ✔  Kompletní sjednání přes internet

Havarijní pojištění – kalkulačka

Jak vybrat havarijní pojištění

Co ovlivňuje cenu havarijního pojištění?

Pojištění bez návštěvy servisu

Havarijní pojištění bez návštěvy autoservisu

Pomůžeme vám vybrat a sjednat havarijní pojištění bez nutnosti navštěvovat autoservis a bez fyzické kontroly vozidla. Pro uzavření havarijního pojištění online stačí vaše vozidlo patřičně nafotit a po té fotky nahrát přes web. Je to snadné a rychlé!

Příklady havarijního pojištění a úspor na pojištění auta

Havarijní pojištění – kalkulačka

Havarijní pojištění vozidel – srovnání

Havarijní pojištění je ideálním doplňkem zákonem daného povinného ručení, kryje totiž škody způsobené na vlastním vozidle. Rozsah zmíněného „krytí“ se v závislosti na zvolené pojišťovně může výrazně lišit, proto vždy důkladně srovnávejte nabídky havarijního pojištění a porovnávejte právě rozsah pojištění. Obecně platí, že havarijní pojištění pokrývá škody za způsobené dopravní nehody, krádež vozidla (nebo i jen jeho částí), poškození nebo zničení živelnými vlivy a škody způsobené třetí osobou nebo vandalismem. Vždy ale sledujte možné výjimky z pojištění (často bývá vyjmuto například poškození čelního skla) a snažte se zjistit maximum informací.

Kalkulačka havarijního pojištění vám ušetří tisíce

Nejjednodušší, nejrychlejší a zároveň nejlevnější cestou jak najít a sjednat povinné ručení je využití nezávislého porovnávače havarijního pojištění, jedním takovým je právě náš webový portál Srovnáno.cz. Díky celkovému objemu sjednaných havarijních pojištění vám můžeme garantovat vždy nejlepší cenu – v žádném případě neplatí, že pojištění přes internet je dražší, než na pobočce pojišťovny. Právě naopak! Online porovnávač pojištění vám pomůže najít havarijní pojištení online přesně podle požadavků a potřeb, poskytne vám úplné informace o rozsahu pojistného plnění, rychlosti vyplácení a další nezbytnosti, které je dobré vědět předem.

Sjednejte si havarijní pojištění online

Jak jsme si již řekli, sjednání pojištění automobilu přes internet je nejchytřejší volbou, která šetří čas i peníze. Jaké parametry ale při výběru ideálního havarijního pojištění porovnávat? Má smysl se řídit pouze cenou a hledat nejlevnější havarijní pojištění? Rozhodně ne! Důležitým momentem je srovnávat srovnatelné, tedy zohlednit rozsah pojištění (co je a co není zahrnuto), jaká je rychlost vyplácení (likvidace), zkušenosti klientů, asistenční služby a možnosti dalších připojištění. Je toho hodně, nejen proto je srovnávač havarijního pojištění řešením, jak se v nabídce pojišťoven zorientovat.

Vyplatí se mi havarijní pojištění vozidla?

Ač se vám možná budou prodejci pojištění snažit namluvit, že „havarijko“ se vyplatí vždy a každému, není to rozhodně pravda! Komplexní havarijní pojištění bez debat má smysl pro nové vozy. Náhradní díly a opravy jsou u nich logicky nejdražší a zájem zlodějů je také zvýšený. U běžných vozidel střední třídy má smysl havarijní pojištění přibližně do stáří 6 let. U starších aut má smysl pojišťovat pouze takovou kombinaci, kterou majitel vnímá jako nejvíce rizikovou – například pro majitele Škody Octavia to může být krádež.