Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Konsolidace půjček

Slučte všechny své půjčky do jedné a splácejte méně

Konsolidace půjček

Spojte si všechny své půjčky, kreditní karty, kontokorenty a leasingy

Air Bank

80%
Konsolidace půjček
10 000 Kč - 900 000 Kč
RPSN
5,02 %
Počet konsolidací
10
Konsolidace půjček
20 000 Kč - 800 000 Kč
RPSN
5,30 %
Počet konsolidací
10

ČSOB

60%
Konsolidace půjček
50 000 Kč - 800 000 Kč
RPSN
5,01 %
Počet konsolidací
neomezeně

Equa Bank

80%
Konsolidace půjček
50 000 Kč - 800 000 Kč
RPSN
5,90 %
Počet konsolidací
neomezeně
Konsolidace půjček
50 000 Kč - 10 000 000 Kč
RPSN
4,50 %
Počet konsolidací
neomezeně
Konsolidace půjček
30 000 Kč - 600 000 Kč
RPSN
7,70 %
Počet konsolidací
neomezeně
Konsolidace půjček
30 000 Kč - 2 500 000 Kč
RPSN
5,10 %
Počet konsolidací
neomezeně

mBank

50%
Konsolidace půjček
10 000 Kč - 600 000 Kč
RPSN
6,90 %
Počet konsolidací
10
Konsolidace půjček
30 000 Kč - 800 000 Kč
RPSN
5,90 %
Počet konsolidací
neomezeně
Konsolidace půjček
20 000 Kč - 700 000 Kč
RPSN
12,57 %
Počet konsolidací
neomezeně

Sberbank

60%
Konsolidace půjček
50 000 Kč - 1 000 000 Kč
RPSN
4,00 %
Počet konsolidací
10
Konsolidace půjček
30 000 Kč - 600 000 Kč
RPSN
14,05 %
Počet konsolidací
neomezeně

Časté otázky a odpovědi

Vše, co je dobré vědět předem

Co je to konsolidace půjček?
Konsolidací se rozumí spojení, nebo-li sloučení více různých půjček do jedné. Jinými slovy, všechny staré půjčky nahradíte jednou novou půjčkou a splácíte následně už pouze tento jeden úvěr. To má samozřejmě celou řadu výhod.
Jaké jsou výhody konsolidace půjček?
Je jich celá řada. Hlavní výhodou je bezesporu snížení měsíční splátky. Tím, že nebudete splácet více různých závazků zároveň, získáte také lepší přehled nad svou finanční situací. V řadě případů si také můžete půjčit nějaké další peníze navíc. Konsolidace dává smysl pokud máte více různých závazků, které zvládáte splácet, ale chtěli byste ušetřit. Na konsolidaci půjček je obvykle pozdě v momentě, kdy už některé z půjček nezvládáte spácet.
Jak to prakticky funguje?
Nový poskytovatel úvěru vám buď poskytne peníze a vy provedete splacení všech předchozích půjček, anebo za vás veškeré tyto závazky uhradí sám (k tomu ale bude potřebovat veškeré smlouvy, splátkové kalendáře, potvrzení o provedených platbách apod.)
Co všechno mohu konsolidovat?
Běžně je možné sloučit veškeré půjčky, kontokorenty a kreditní karty. Některé banky umí konsolidovat i takzvané rychlé půjčky a leasing.
Vyplatí se konsolidace vždy?
Ne, nemusí. Obvykle se vyplatí tím víc, čím víc produktů sloučíte. Rovněž je třeba počítat s tím, že nižší měsíční splátka může být podmíněna delší celkovou dobou splatnosti a zároveň tedy vyšším celkovým přeplatkem. Vždy se proto vyplatí nabídku pečlivě propočítat a zvážit.
Kdo konsolidace půjček nabízí?
Tento produkt má v nabídce většina bank na našem trhu, mezi nebankovními společnostmi jich naleznete pouze pár.

Konsolidace půjček

Kompletní přehled všech bankovních i nebankovních nabídek

Spojte všechny své půjčky a splácejte méně

Konsolidace půjček nabízí sloučení všech půjček do jedné. Prakticky si tedy půjčíte peníze u jiného poskytovatele a to za nově sjednaných podmínek a peníze použijte na splacení všech předchozích dluhů, případě všechny tyto závazky za vás vyřídí nový věřitel. Ať tak, nebo tak, díky konsolidaci půjček byste měli snížit měsíční splátku, zpřehlednit svou finanční situaci a rovněž máte možnost půjčit si nějaké peníze navíc. Obecně platí, že čím více různých produktů konsolidujete, tím větší by měla být vaše úspora. Konsolidovat přitom lze všechny typy úvěrů (bankovní i nebankovní půjčky), dluhy z kontokorentu a kreditních karet. Některé banky konsolidují také leasingy.

Velké srovnání na jednom místě

Na našich stránkách Srovnáno.cz naleznete pravidelně ručně i automaticky aktualizované parametry všech konsolidací dostupných na našem trhu. Pravidelně kontrolujeme nabídky všech českých bank i nebankovních společností, díky tomu si můžete vybrat nejvýhodnější konsolidaci půjček a v případě zájmu i přes internet také rovnou sjednat. Konsolidace půjček (tj. sloučení půjček) je rozumným řešením v situaci, kdy máte více různých závazků, které zvládáte splácet, ale rádi byste si vyjednali lepší podmínky a získali lepší kontrolu nad svou finanční situací.


Srovnání pojištění a online půjček

Již více jak 5 let vám portál Srovnáno.cz pomáhá šetřit peníze

Srovnáno.cz

Portál Srovnáno.cz jsme založili před více jak 5 lety s cílem poskytnout návštěvníkům rychlé srovnání pojištění, nejprve pouze povinného ručení a cestovního pojištění. V současné době jsme přidali také katalog bankovních a nebankovních úvěrů a havarijní pojištění. Nedílnou součástí je také tématický magazín v němž pravidelně publikujeme články především na téma pojištění a financí. Snažíme se našim návštěvníkům poskytovat úplné a vždy aktuální informace o všech prezentovaných produktech. Nevystupujeme jako poskytovatel, nebo zprostředkovatel žádného produktu. Pouze nabízíme prostor jednotlivým společnostem k propagaci jejich nabídky.

Nejlevnější povinné ručení 2024

Hledáte kvalitní pojištění vozidla online? Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám pomohou porovnat platné nabídky pojišťoven na českém trhu a vybrat nejlepší variantu pojištění vozu. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být vždy to nejlepší, důležité jsou i nadstandardní nebo asistenční služby. V online srovnávači proto najdete kompletní informace o všech variantách pojištění, můžete si například snadno rozkliknout detailní parametry a vybrat pojištění přesně podle vašich představ. Díky velkému objemu sjednávaných pojištění vám navíc vybraní zprostředkovatelé pojištění mohou nabídnout exkluzivní neveřejné nabídky povinného ručení s nimiž ušetříte nejvíc a ke kterým byste se sami nejspíš vůbec nedostali. Kvalitní povinné ručení sjednáte přes internet během několika minut, o najeté bonusy nepřijdete, zelenou kartu obdržíte ihned na email a originál hned zítra poštou. Více jak 92 % řidičů šetří na pojištění vozidla, přidáte se k nim?

Kvalitní havarijní pojištění vozidla

Povinné ručení kryje pouze škody, které způsobíte někomu jinému (např. nehoda, poškození majetku). Velmi vhodným doplňkem proto je havarijní pojištění, které vám zajistí finanční náhradu způsobenou na vlastním vozidle. Škrábance z neopatrného parkování, ale i vážnější poškození vlivem nehody, živlů či vandalismu. Ničeho z toho se již bát nemusíte. Zkrátka nepřijdete ani v případě krádeže vozu. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven na trhu, zorientovat se v nabídce nemusí být jednoduché. Online kalkulačka havarijního pojištění vám pomůže spočítat ceny pojištění předem. Havarijní pojištění se vyplatí naprosté většině řidičů – nejvíce těm, kteří vlastní novější či dražší vůz. V kombinaci s povinným ručením lze dosáhnout na další úsporu. Za pár stovek měsíčně můžete jezdit v klidu. Kalkulačku pro výpočet můžete použít nezávazně, stačí zadat několik základních informací o vás a vozidle.

Cestovní pojištění do zahraničí

Chystáte se na delší dovolenou, nebo pouze krátkou pracovní cestu? Cestujete v létě, nebo v zimě? K moři, nebo na lyže? Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být jednou z prvních věcí, které zařídíte ještě než vyrazíte z domu. Finanční náklady na lékařskou péči a další výlohy jsou, zejména na západ od našich hranic, často astronické. Cestovní pojištění vás před nimi uchrání. Již za pár desítek korun denně můžete být bez obav vy i vaši blízcí. Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám mohou porovnat nabídky cestovního pojištění všech pojišťoven v České republice. V jedné přehledné tabulce vám ukážou ceny cestovního pojištění, limity plnění, pojistné podmínky a případné výluky z pojištění. Pokud se rozhodnete pojištění do zahraničí uzavřít, stačí doplnit pár základních informací o vás dalších pojištěncích a provést platbu. Kratičky pojištěnce vám na email přijdou obratem a telefonní linka pojišťovny je vám dostupná 24 hodin denně.

Srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze na nákup auta, rekonstrukci bytu nebo jen zaplacení nečekaných složenek? Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti vám může pomoci. Náš srovnávač půjček vám poskytne rychlý přehled o všech nabídkách. V pravidelně ručně aktualizovaném katalogu naleznete výhradně půjčky od nebankovní společností a bank, které mají platnou licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vydanou ČNB. Půjčky jsou řazeny podle výše RPSN a hodnocení ostatních návštěvníků. Bez ohledu na to, zda potřebujete půjčit jen pár tisíc, nebo milion Kč, srovnání půjček online vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou totiž veliké a porovnání půjček tak dává smysl v každém případě.

Konsolidace půjček

Pokud splácíte více různých půjček zároveň, může být vhodným řešením jejich konsolidace. Konsolidace půjček, nebo-li sloučení půjček vám pomůže zpřehlednit vaši finanční situaci, snížíte měsíční splátku a můžete si půjčit i nějaké peníze navíc. Konsolidace půjček nabízí většina bank na našem trhu a několik nebankovních poskytovatelů. Konsolidovat obvykle lze bankovní i malé půjčky, kontokorent a kreditní karty. Vybrané banky dokáží konsolidovat také leasingy.

Potřebujete se na něco zeptat?
Volejte +420 733 485 657 nebo pište info@srovnano.cz