Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Povinné ručení Citröen

Jezdíte v Citröen a hledáte nejlevnější povinné ručení?

Reklamní plocha společnosti Financial Solutions and Services, s.r.o. (Více informací)

Citröen

Máme nejlevnější pojištění pro všechny řidiče Citröen

Citroën je pravděpodobně nejznámějším francouzským výrobcem automobilů. Jeho vznik je datován rokem 1919 a spojen s osobou jménem André Citroën. V současnosti je automobilka součástí koncernu PSA Peugeot Citroën. Prvopočátky této společnosti jsou spojeny s výrobou velkoobjemových a hospodářských automobilů. Modely jako Type A a Autochenille B2 byly zhotoveny již v roce 1919 a 1922. Postupem času došlo k vývoji běžných osobních vozidel, která neodmyslitelně patří k Francii. Značka Citroën během svého vývoje neopomenula snad na žádnou kategorii vozů.

 • Malé, střední a velké SUV
 • Crossovery
 • Užitkové vozy
 • Mini automobily
 • Nižší středí až vyšší střední třída vozidel

Ocenění značky Citroën

Od doby, kdy se Citroën stal nedílnou součástí skupiny PSA Peugeot Citroën, získal mnohá ocenění, mezi nimiž jednoznačně figurují tato – Cena pro technologickou budoucnost, cena inovace „Fleet World Honours“ a cena Engine Technology Development Of The Year.

Modely nedávné doby

Zahledíte-li se na vyráběné vozy automobilky Citroën z posledních dvou desetiletí, jistě vaší pozornosti neujdou slavné modely, kterých na silničních komunikacích jezdí pravděpodobně nejvíce. Je to určitě historický Citroën ZX, Citroën Xantia, Citroën Saxo, Citroën Evasion nebo Citroën AX, jejichž výroba byla už ukončena. Novodobý trh obývají však zcela jiné automobily, v jejichž prospěch hovoří propracovaný a typický francouzský vzhled v kombinaci s moderními technologiemi.

Modelové řady současné doby

Pomineme-li užitkové automobily, mezi nimiž jednoznačně vede Citroën Jumper a Citroën Combi, máte možnost volby od těch nejmenších modelů, až po střední třídu a velké luxusní limuzíny.

 • Citroën C1
 • Citroën C3 a Citroën C3 Picasso
 • Citroën C4 v několika modifikacích
 • Citroën C5 a Citroën C5 Tourer
 • Citroën Berlingo
 • Citroën Multispace

Povinné ručení podle značek

Vyberte si svou značku automobilu


Srovnání pojištění a online půjček

Již více jak 5 let vám portál Srovnáno.cz pomáhá šetřit peníze

Srovnáno.cz

Portál Srovnáno.cz jsme založili před více jak 5 lety s cílem poskytnout návštěvníkům rychlé srovnání pojištění, nejprve pouze povinného ručení a cestovního pojištění. V současné době jsme přidali také katalog bankovních a nebankovních úvěrů a havarijní pojištění. Nedílnou součástí je také tématický magazín v němž pravidelně publikujeme články především na téma pojištění a financí. Snažíme se našim návštěvníkům poskytovat úplné a vždy aktuální informace o všech prezentovaných produktech. Nevystupujeme jako poskytovatel, nebo zprostředkovatel žádného produktu. Pouze nabízíme prostor jednotlivým společnostem k propagaci jejich nabídky.

Nejlevnější povinné ručení 2024

Hledáte kvalitní pojištění vozidla online? Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám pomohou porovnat platné nabídky pojišťoven na českém trhu a vybrat nejlepší variantu pojištění vozu. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být vždy to nejlepší, důležité jsou i nadstandardní nebo asistenční služby. V online srovnávači proto najdete kompletní informace o všech variantách pojištění, můžete si například snadno rozkliknout detailní parametry a vybrat pojištění přesně podle vašich představ. Díky velkému objemu sjednávaných pojištění vám navíc vybraní zprostředkovatelé pojištění mohou nabídnout exkluzivní neveřejné nabídky povinného ručení s nimiž ušetříte nejvíc a ke kterým byste se sami nejspíš vůbec nedostali. Kvalitní povinné ručení sjednáte přes internet během několika minut, o najeté bonusy nepřijdete, zelenou kartu obdržíte ihned na email a originál hned zítra poštou. Více jak 92 % řidičů šetří na pojištění vozidla, přidáte se k nim?

Kvalitní havarijní pojištění vozidla

Povinné ručení kryje pouze škody, které způsobíte někomu jinému (např. nehoda, poškození majetku). Velmi vhodným doplňkem proto je havarijní pojištění, které vám zajistí finanční náhradu způsobenou na vlastním vozidle. Škrábance z neopatrného parkování, ale i vážnější poškození vlivem nehody, živlů či vandalismu. Ničeho z toho se již bát nemusíte. Zkrátka nepřijdete ani v případě krádeže vozu. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven na trhu, zorientovat se v nabídce nemusí být jednoduché. Online kalkulačka havarijního pojištění vám pomůže spočítat ceny pojištění předem. Havarijní pojištění se vyplatí naprosté většině řidičů – nejvíce těm, kteří vlastní novější či dražší vůz. V kombinaci s povinným ručením lze dosáhnout na další úsporu. Za pár stovek měsíčně můžete jezdit v klidu. Kalkulačku pro výpočet můžete použít nezávazně, stačí zadat několik základních informací o vás a vozidle.

Cestovní pojištění do zahraničí

Chystáte se na delší dovolenou, nebo pouze krátkou pracovní cestu? Cestujete v létě, nebo v zimě? K moři, nebo na lyže? Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být jednou z prvních věcí, které zařídíte ještě než vyrazíte z domu. Finanční náklady na lékařskou péči a další výlohy jsou, zejména na západ od našich hranic, často astronické. Cestovní pojištění vás před nimi uchrání. Již za pár desítek korun denně můžete být bez obav vy i vaši blízcí. Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám mohou porovnat nabídky cestovního pojištění všech pojišťoven v České republice. V jedné přehledné tabulce vám ukážou ceny cestovního pojištění, limity plnění, pojistné podmínky a případné výluky z pojištění. Pokud se rozhodnete pojištění do zahraničí uzavřít, stačí doplnit pár základních informací o vás dalších pojištěncích a provést platbu. Kratičky pojištěnce vám na email přijdou obratem a telefonní linka pojišťovny je vám dostupná 24 hodin denně.

Srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze na nákup auta, rekonstrukci bytu nebo jen zaplacení nečekaných složenek? Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti vám může pomoci. Náš srovnávač půjček vám poskytne rychlý přehled o všech nabídkách. V pravidelně ručně aktualizovaném katalogu naleznete výhradně půjčky od nebankovní společností a bank, které mají platnou licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vydanou ČNB. Půjčky jsou řazeny podle výše RPSN a hodnocení ostatních návštěvníků. Bez ohledu na to, zda potřebujete půjčit jen pár tisíc, nebo milion Kč, srovnání půjček online vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou totiž veliké a porovnání půjček tak dává smysl v každém případě.

Konsolidace půjček

Pokud splácíte více různých půjček zároveň, může být vhodným řešením jejich konsolidace. Konsolidace půjček, nebo-li sloučení půjček vám pomůže zpřehlednit vaši finanční situaci, snížíte měsíční splátku a můžete si půjčit i nějaké peníze navíc. Konsolidace půjček nabízí většina bank na našem trhu a několik nebankovních poskytovatelů. Konsolidovat obvykle lze bankovní i malé půjčky, kontokorent a kreditní karty. Vybrané banky dokáží konsolidovat také leasingy.

Potřebujete se na něco zeptat?
Volejte +420 733 485 657 nebo pište info@srovnano.cz