Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Poskytovatelé a zprostředkovatelé

Kdo poskytuje, nebo zprostředkovává úvěry a pojištění na tomto webu?

Provozovatel webu: QuickLEADS s.r.o., Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, IČ: 09517570
Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z produktů

Na webových stránkách www.srovnano.cz můžete skrze vložené formuláře třetích stran porovnat nabídku úvěrů, pojištění a dalších produktů. Provozovatel webu není držitelem platného oprávnění pro poskytování, nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů ani pojištění. Provozovatel webu pouze poskytuje reklamní prostor jednotlivým licencovaným poskytovatelům nebo zprostředkovatelům a všechny vložené prvky jsou označeny jako „Reklama“. Veškeré informace, které do formuláře vložíte jsou zašifrované odeslány přímo vybranému poskytovateli nebo zprostředkovateli daného produktu, provozovatel webu k nim nemá žádný přístup.

Poskytovatelé a zprostředkovatelé

AOF s.r.o., IČ: 24201146
Sokolovská 215, 190 00 Praha 9
Informace o subjektu a zastupovaných společnostech
Bezvafinance s.r.o. IČ: 24186104
Mezibranská 1579/4, 110 00 Praha
Informace o subjektu a zastupovaných společnostech
Elephant Orchestra, s.r.o. IČ: 03272974
Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha
Informace o subjektu a zastupovaných společnostech
Financial Solutions and Services s.r.o., IČ: 24773506
Sokolovská 352/215, 190 00 Praha 9
Informace o subjektu a zastupovaných společnostech

Jak si ověřit platnost licence na webu ČNB

Všichni poskytovatelé i zprostředkovatelé úvěrů i pojištění musí mít platnou licenci vydanou Českou národní bankou.
Platnost jejich oprávnění si můžete snadno ověřit na webových stránkách www.cnb.cz.

Přejděte na web www.cnb.cz

V zápatí stránky naleznete odkaz Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů.

Přejděte na přímé vyhledávání

Nejrychlejší cestou, jako si vybranou společnost ověřit, je přejít na Přímé vyhledávání.

Zadejte kontrolní kód

Opište náhodně vygenerovaný číslený kód a potvrďte.

Zadejte vyhledávací dotaz

Do zobrazeného formuláře můžete zadat IČ, název či jiný parametr pro vyhledání daného subjektu, stačí zadat alespoň jeden z nich.

Nalezli jste platný záznam?

Pokud jste požadovanou společnost nalezli znamená to, že má platnou licenci definovanou v odkazu „Povolené činnosti“.

Přehled zastupovaných společností

Pokud se jedná o vázanou osobu, nebo zprostředkovatele v odkazu „Související vazby“ si můžete zkontrolovat jaké společnosti dále zastupuje.

Časté otázky a odpovědi

Důležité informace, na které se často ptáte

Poskytuje provozovatel tohoto webu nějaké půjčky nebo pojištění?
Ne. Provozovatel tohoto webu pouze nabízí reklamní prostor jednotlivým poskytovatelům, nebo licencovaným zprostředkovatelům k propagaci jejich produktu. Provozovatel nemá oprávnění sjednávat a uzavírat žádné druhy smluv, vybírat provize či poplatky a ani tak nečiní.
Kdo získá moje osobní údaje?
Provozovatel webu nemá přístup k žádným údajům, které do srovnávače zadáte. Data vždy putují přímo zvolenému poskytovateli nebo zprostředkovateli vybraného produktu, který formulář dodává a provozuje. Konkrétní příjemci dat i způsob jejich zpracování a nakládání s nimi jsou vždy povinnou součástí každého formuláře a je možné se s nimi podrobně seznámit ještě před jeho odesláním.
Jaká data jsou získávána?
V závislosti na typu zvoleného produktu (úvěr, pojištění, …) jsou ve vloženém formuláři zpravidla vyžadovány pouze nejzákladnější informace, které jsou pro samotné vyhodnocení potřeba. V případě pojištění je třeba od návštěvníka získat vstupní informace o pojišťované věci (automobil, domácnonost a podobně), v případě úvěrů jsou to pak informace nezbytné pro stanovení bonity a vyhodnocení žádosti. Zároveň jsou vždy vyžadovány základní konktaktní údaje.
Podle čeho jsou produkty ve srovnání řazeny?
Záleží na provozovateli daného srovnávače, obvykle je ale výchozím způsobem řazení výsledků podle celkové ceny (zejména u pojištění) a podle abecedy, nebo výše RPSN (zejména u úvěrů). Uživatel však zpravidla má také možnost seřadit i výsledky podle dalších parametrů požadavků (vzestupně, sestupně apod.).
Je srovnání závazné a musím něco platit?
Srovnání je vždy zdarma a až do finálního potvrzení (úvěry), či zaplacení (pojištění) je nezávazné.
Co dělat, když jsem nespokojený a chci si stěžovat?
Takovou možnost samozřejmě máte. Obrátit se můžete na Českou národní banku, jakožto hlavní dozorový orgán, tak i na Finančního arbitra. Podnět můžete dát i na obchodní inspekci.

Srovnání pojištění a online půjček

Již více jak 5 let vám portál Srovnáno.cz pomáhá šetřit peníze

Srovnáno.cz

Portál Srovnáno.cz jsme založili před více jak 5 lety s cílem poskytnout návštěvníkům rychlé srovnání pojištění, nejprve pouze povinného ručení a cestovního pojištění. V současné době jsme přidali také katalog bankovních a nebankovních úvěrů a havarijní pojištění. Nedílnou součástí je také tématický magazín v němž pravidelně publikujeme články především na téma pojištění a financí. Snažíme se našim návštěvníkům poskytovat úplné a vždy aktuální informace o všech prezentovaných produktech. Nevystupujeme jako poskytovatel, nebo zprostředkovatel žádného produktu. Pouze nabízíme prostor jednotlivým společnostem k propagaci jejich nabídky.

Nejlevnější povinné ručení 2024

Hledáte kvalitní pojištění vozidla online? Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám pomohou porovnat platné nabídky pojišťoven na českém trhu a vybrat nejlepší variantu pojištění vozu. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být vždy to nejlepší, důležité jsou i nadstandardní nebo asistenční služby. V online srovnávači proto najdete kompletní informace o všech variantách pojištění, můžete si například snadno rozkliknout detailní parametry a vybrat pojištění přesně podle vašich představ. Díky velkému objemu sjednávaných pojištění vám navíc vybraní zprostředkovatelé pojištění mohou nabídnout exkluzivní neveřejné nabídky povinného ručení s nimiž ušetříte nejvíc a ke kterým byste se sami nejspíš vůbec nedostali. Kvalitní povinné ručení sjednáte přes internet během několika minut, o najeté bonusy nepřijdete, zelenou kartu obdržíte ihned na email a originál hned zítra poštou. Více jak 92 % řidičů šetří na pojištění vozidla, přidáte se k nim?

Kvalitní havarijní pojištění vozidla

Povinné ručení kryje pouze škody, které způsobíte někomu jinému (např. nehoda, poškození majetku). Velmi vhodným doplňkem proto je havarijní pojištění, které vám zajistí finanční náhradu způsobenou na vlastním vozidle. Škrábance z neopatrného parkování, ale i vážnější poškození vlivem nehody, živlů či vandalismu. Ničeho z toho se již bát nemusíte. Zkrátka nepřijdete ani v případě krádeže vozu. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven na trhu, zorientovat se v nabídce nemusí být jednoduché. Online kalkulačka havarijního pojištění vám pomůže spočítat ceny pojištění předem. Havarijní pojištění se vyplatí naprosté většině řidičů – nejvíce těm, kteří vlastní novější či dražší vůz. V kombinaci s povinným ručením lze dosáhnout na další úsporu. Za pár stovek měsíčně můžete jezdit v klidu. Kalkulačku pro výpočet můžete použít nezávazně, stačí zadat několik základních informací o vás a vozidle.

Cestovní pojištění do zahraničí

Chystáte se na delší dovolenou, nebo pouze krátkou pracovní cestu? Cestujete v létě, nebo v zimě? K moři, nebo na lyže? Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být jednou z prvních věcí, které zařídíte ještě než vyrazíte z domu. Finanční náklady na lékařskou péči a další výlohy jsou, zejména na západ od našich hranic, často astronické. Cestovní pojištění vás před nimi uchrání. Již za pár desítek korun denně můžete být bez obav vy i vaši blízcí. Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám mohou porovnat nabídky cestovního pojištění všech pojišťoven v České republice. V jedné přehledné tabulce vám ukážou ceny cestovního pojištění, limity plnění, pojistné podmínky a případné výluky z pojištění. Pokud se rozhodnete pojištění do zahraničí uzavřít, stačí doplnit pár základních informací o vás dalších pojištěncích a provést platbu. Kratičky pojištěnce vám na email přijdou obratem a telefonní linka pojišťovny je vám dostupná 24 hodin denně.

Srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze na nákup auta, rekonstrukci bytu nebo jen zaplacení nečekaných složenek? Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti vám může pomoci. Náš srovnávač půjček vám poskytne rychlý přehled o všech nabídkách. V pravidelně ručně aktualizovaném katalogu naleznete výhradně půjčky od nebankovní společností a bank, které mají platnou licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vydanou ČNB. Půjčky jsou řazeny podle výše RPSN a hodnocení ostatních návštěvníků. Bez ohledu na to, zda potřebujete půjčit jen pár tisíc, nebo milion Kč, srovnání půjček online vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou totiž veliké a porovnání půjček tak dává smysl v každém případě.

Konsolidace půjček

Pokud splácíte více různých půjček zároveň, může být vhodným řešením jejich konsolidace. Konsolidace půjček, nebo-li sloučení půjček vám pomůže zpřehlednit vaši finanční situaci, snížíte měsíční splátku a můžete si půjčit i nějaké peníze navíc. Konsolidace půjček nabízí většina bank na našem trhu a několik nebankovních poskytovatelů. Konsolidovat obvykle lze bankovní i malé půjčky, kontokorent a kreditní karty. Vybrané banky dokáží konsolidovat také leasingy.

Potřebujete se na něco zeptat?
Volejte +420 733 485 657 nebo pište info@srovnano.cz