Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Cestovní pojištění

V zahraničí jako doma, cestujte bez obav

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění do zahraničí

Porovnání cenových nabídek pojišťoven během 2 minut

Na Slovensko do Tater, nebo do Austrálie za klokany? Kvalitní cestovní pojištění budete potřebovat všude, my vám ho pomůžeme najít. Za dvě minuty máte na stole nabídky všech pojišťoven.

Spočítat cestovní pojištění

Časté otázky a odpovědi

Vše, co je dobré vědět předem

Co kryje kvalitní cestovní pojištění?
Cestovní pojištění do zahraničí kryje zejména léčebné výlohy. Zejména na západ jsou tyto služby velmi drahé a bez kvalitního cestovního pojištění byste je museli hradit z vlastní kapsy. V ceně cestovního pojištění bývají také zahrnuty asistenční služby, dostupné 24 hodin denně. Součástí pojíštění může, ale nemusí být, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a další.
Jaké limity cestovního pojištění zvolit?
Čím větší, tím samozřejmě lépe, ale tím dražší také pojištění pravděpodobně bude. Jiné limity také využijete, pokud hodláte provozovat nějaké sporty a jiné, pokud plánujete pouze pobyt u moře či hotelového bazénu. Na cesty po Evropě se doporučuje limit alespoň 3 miliony Kč, na cesty mimo Evropu alespoň 5 milionů a totéž u zimní lyžařské dovolené.
Platí pojištění i v zemi kterou pouze projedu?
Ano, platí. Při výběru cílové destinace jednoduše vyberte zemi, která je nejvzdálenější a ve které strávíte nejvíce času.
Je lyžování rizikový sport?
Lyžování, pokud se budete držet ve vyhrazených trasách, je obvykle chápáno jako běžný sport.
Je lezení po horách rizikový sport?
Horské výstupy nad 3000 metrů už takto mohou být chápány, stejně jako jakékoliv lezení. Běžné vycházky po horách do této výšky ne.

Spočítat cestovní pojištění


Cestovní pojištění do zahraničí

Nejvýhodnější pojištění na cesty sjednáte přes internet

Proč mít kvalitní pojištění?

Finanční výdaje spojené s úhradou lékařských a léčebných zákroků jsou v zahraničí často několikanásobně dražší, než je běžné u nás. Pokud jste někdy potřebovali zubní ošetření v USA, nebo jste si zlomili nohu na dovolené u moře v Itálii, víte to nejspíš sami. I zdánlivě banální záležitosti stojí rázem tisíce až desetitisíce. Bez kvalitního cestovního pojištění s dostatečným finančním limitem by všechny tyto výdaje šly z vaší kapsy. Cestovní pojištění na letní dovolenou ale i zimní lyžovačku vyřídíte nejrychleji přes internet, stačí zadat několik základních údajů a ihned vidíte nabídky všech pojišťoven na jednom místě v přehledné tabulce. Třebaže je ale srovnání pojištění rychlé, měli byste mu věnovat více než jen pár minut. Mezi jednotlivými pojištěními jsou totiž značné rozdíly. Rozhodně přitom neplatí, že nejlevnější cestovní pojistka je ta nejlepší. Cestovní pojištění nabízí v podstatě všechny pojišťovny na trhu, vybírat tak máte z čeho.

Na co se zaměřit při volbě cestovního pojištění?

Cena za pojištění je obvykle parametrem, kterého si všímáme jako první. Pro řadu cestovatelů je dokonce tím nejdůležitějším. Na pojištění přeci zase tak moc nesejde, jak je šance, že se na dovolené nebo pracovní cestě stane něco nepříjemného zrovna mě? No, popravdě, statisticky tato šance není vůbec tak nízká, zejména pokud plánujete provozovat nějaké sporty či horskou turistiku. Vybírat pojištění na cesty pouze podle ceny je tedy chyba. Při první pojistné události totiž narazíte na limity, které nejlevnější cestovní pojištění ukrývá. Problémem samozřejmě bývají nízké limity krytí, ale i výjimky z pojistného plnění. Právě tyto výjimky, tedy to, za co vám pojišťovna ne/zaplatí ovlivňují cenu pojištění velmi výrazně. Levná pojistka kryje pouze základní rizika, dražší má účinnost mnohem rozsáhlejší. Neznamená to ale, že byste vždy měli automaticky zvolit nejdražší variantu, důležité je spíše vhodně kombinovat možná rizika.

Spočítat cestovní pojištění


Srovnání pojištění a online půjček

Již více jak 5 let vám portál Srovnáno.cz pomáhá šetřit peníze

Srovnáno.cz

Portál Srovnáno.cz jsme založili před více jak 5 lety s cílem poskytnout návštěvníkům rychlé srovnání pojištění, nejprve pouze povinného ručení a cestovního pojištění. V současné době jsme přidali také katalog bankovních a nebankovních úvěrů a havarijní pojištění. Nedílnou součástí je také tématický magazín v němž pravidelně publikujeme články především na téma pojištění a financí. Snažíme se našim návštěvníkům poskytovat úplné a vždy aktuální informace o všech prezentovaných produktech. Nevystupujeme jako poskytovatel, nebo zprostředkovatel žádného produktu. Pouze nabízíme prostor jednotlivým společnostem k propagaci jejich nabídky.

Nejlevnější povinné ručení 2024

Hledáte kvalitní pojištění vozidla online? Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám pomohou porovnat platné nabídky pojišťoven na českém trhu a vybrat nejlepší variantu pojištění vozu. Nejlevnější povinné ručení ale nemusí být vždy to nejlepší, důležité jsou i nadstandardní nebo asistenční služby. V online srovnávači proto najdete kompletní informace o všech variantách pojištění, můžete si například snadno rozkliknout detailní parametry a vybrat pojištění přesně podle vašich představ. Díky velkému objemu sjednávaných pojištění vám navíc vybraní zprostředkovatelé pojištění mohou nabídnout exkluzivní neveřejné nabídky povinného ručení s nimiž ušetříte nejvíc a ke kterým byste se sami nejspíš vůbec nedostali. Kvalitní povinné ručení sjednáte přes internet během několika minut, o najeté bonusy nepřijdete, zelenou kartu obdržíte ihned na email a originál hned zítra poštou. Více jak 92 % řidičů šetří na pojištění vozidla, přidáte se k nim?

Kvalitní havarijní pojištění vozidla

Povinné ručení kryje pouze škody, které způsobíte někomu jinému (např. nehoda, poškození majetku). Velmi vhodným doplňkem proto je havarijní pojištění, které vám zajistí finanční náhradu způsobenou na vlastním vozidle. Škrábance z neopatrného parkování, ale i vážnější poškození vlivem nehody, živlů či vandalismu. Ničeho z toho se již bát nemusíte. Zkrátka nepřijdete ani v případě krádeže vozu. Havarijní pojištění nabízí většina pojišťoven na trhu, zorientovat se v nabídce nemusí být jednoduché. Online kalkulačka havarijního pojištění vám pomůže spočítat ceny pojištění předem. Havarijní pojištění se vyplatí naprosté většině řidičů – nejvíce těm, kteří vlastní novější či dražší vůz. V kombinaci s povinným ručením lze dosáhnout na další úsporu. Za pár stovek měsíčně můžete jezdit v klidu. Kalkulačku pro výpočet můžete použít nezávazně, stačí zadat několik základních informací o vás a vozidle.

Cestovní pojištění do zahraničí

Chystáte se na delší dovolenou, nebo pouze krátkou pracovní cestu? Cestujete v létě, nebo v zimě? K moři, nebo na lyže? Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být jednou z prvních věcí, které zařídíte ještě než vyrazíte z domu. Finanční náklady na lékařskou péči a další výlohy jsou, zejména na západ od našich hranic, často astronické. Cestovní pojištění vás před nimi uchrání. Již za pár desítek korun denně můžete být bez obav vy i vaši blízcí. Vybraní zprostředkovatelé pojištění vám mohou porovnat nabídky cestovního pojištění všech pojišťoven v České republice. V jedné přehledné tabulce vám ukážou ceny cestovního pojištění, limity plnění, pojistné podmínky a případné výluky z pojištění. Pokud se rozhodnete pojištění do zahraničí uzavřít, stačí doplnit pár základních informací o vás dalších pojištěncích a provést platbu. Kratičky pojištěnce vám na email přijdou obratem a telefonní linka pojišťovny je vám dostupná 24 hodin denně.

Srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze na nákup auta, rekonstrukci bytu nebo jen zaplacení nečekaných složenek? Půjčka od banky nebo nebankovní společnosti vám může pomoci. Náš srovnávač půjček vám poskytne rychlý přehled o všech nabídkách. V pravidelně ručně aktualizovaném katalogu naleznete výhradně půjčky od nebankovní společností a bank, které mají platnou licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vydanou ČNB. Půjčky jsou řazeny podle výše RPSN a hodnocení ostatních návštěvníků. Bez ohledu na to, zda potřebujete půjčit jen pár tisíc, nebo milion Kč, srovnání půjček online vám pomůže ušetřit čas i peníze. Rozdíly mezi jednotlivými úvěry jsou totiž veliké a porovnání půjček tak dává smysl v každém případě.

Konsolidace půjček

Pokud splácíte více různých půjček zároveň, může být vhodným řešením jejich konsolidace. Konsolidace půjček, nebo-li sloučení půjček vám pomůže zpřehlednit vaši finanční situaci, snížíte měsíční splátku a můžete si půjčit i nějaké peníze navíc. Konsolidace půjček nabízí většina bank na našem trhu a několik nebankovních poskytovatelů. Konsolidovat obvykle lze bankovní i malé půjčky, kontokorent a kreditní karty. Vybrané banky dokáží konsolidovat také leasingy.

Potřebujete se na něco zeptat?
Volejte +420 733 485 657 nebo pište info@srovnano.cz