Nejvýhodnější cestovní pojištění do zahraničí i na doma. Vyřízení během 5 minut!

Porovnat cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online

Nejvýhodnější cestovní pojištění do zahraničí i doma

Cestovní pojištění – srovnání

Cestovní pojištění online

Jak vybrat cestovní pojištění

Cestovní pojištění kalkulačka

  • ✔  100% garance nejlepší ceny
  • ✔  Porovnání nabídek pojišťoven
  • ✔  Vyřízení smlouvy přes internet
  • ✔  Karta pojištěnce ihned na email

Cestovní pojištění – srovnání

Co všechno může být součástí cestovního pojištění?

Cestovní pojištění – srovnání

Léčba v zahraničí je extrémně nákladná, pojištění je nutnost!

Cestovní pojištění je první věcí, kterou byste měli zařídit, pokud se chystáte na cesty — ať už doma, nebo do zahraničí. Cestovní pojištění totiž pokrývá veškeré léčebné výlohy. Zdravotní péče v zahraničí je neskutečně nákladná a nepojištěný cestovatel by musel hradit veškeré náklady sám. Za pár stokorun si přitom můžete svou dovolenou užít bez obav!

Chorvatsko
Španělsko
USA

Cestovní pojištění do zahraničí

Portál Srovnáno.cz je nezávislým brokerem a srovnávačem, který vám pomůže najít a během několika minut také online sjednat výhodné cestovní pojištění do zahraničí i na doma. Díky přímé spolupráci se všemi velkými pojišťovnami v ČR vám dokážeme garantovat výhodné sazby. Svou dovolenou si tak můžete užít bez obav.

Léčba v zahraničí je extrémně drahá

Léčba v zahraničí může dosáhnout astronomických výšek. I banální diagnóza, nebo jednodenní hospitalizace v nemocnici může dosahovat tisíců až desítek tisíc korun. Nepojištěný pacient musí takové výdaje hradit „ze svého“. Řešení je přitom poměrně jednoduché – kvalitní cestovní pojištění. Celkové náklady na uzavření pojištění na cesty jsou, v porovnání s cenou dovolené, marginální. Již za pár desítek až stokorun si můžete dovolenou užít opravdu v klidu, ať už míříte do zahraničí, nebo plánujete dovolenou v Česku. Rozhodně tedy neriskujte!

Cestovní pojištění na sport

Sporty obvykle spadají do samostatné kategorie, zejména ty rizikové je nezbytné zmínit v žádosti. Stejně tak je součástí poptávky informace o cílové destinaci, počtu dní a informace o pojišťovaných osobách. Pokud uvedené údaje zadáte do našeho nezávislého sronávače cestovního pojištění, dokážeme vám obratem odprezentovat konkrétní nabídku od všech hlavních českých pojišťoven. Sami si následně zvolíte produkt, který bude nejlépe odpovídat vaši potřebám a požadavkům.

Sjednání cestovního pojištění v den odjezdu

I ve chvíli kdy již máte zabaleno a chystáte se vyrazit, není na uzavření cestovního pojištění online pozdě. Stačí vyplnit žádost přes internet (což vám pro celou rodinu zabere zhruba 5 minut), zaplatit platební kartou a kartičku pojištěnce si vytisknout, anebo nahrát do mobilu – obratem vám ji totiž zašleme do e-mailu. Na sjednání cestovního pojištění do zahraničí i na doma zkrátka není nikdy pozdě…