Havarijní pojištění kalkulačka

Havarijní pojištění vozidel

Kvalitní havarijní pojištění je ideálním doplňkem zákonem vyžadovaného povinného ručení. Zejména pro drahé a nové vozy má smysl komplexní havarijní pojištění, které kryje veškeré škody způsobené na svém vlastním vozidle, ať už zaviněním dopravní nehody, krádeže vozu (nebo jen některých částí), přírodní živly, škody zaviněné třetí osobou nebo vandalismus. U starších aut ale havarijní pojištění dává smysl také, je ale lepší už volit spíše kombinace rizik, které majitel považuje za největší.

Nejlevnější havarijní pojištění nemusí být nejlepší

Rozhodně neplatí, že by nejlevnější havarijní pojištění vozidla bylo to nejlepší. Vždy je potřeba důkladně porovnávat konkrétní parametry a vědět, na které se zaměřit. Velmi důležitý je rozsah rizik, které má pojištění krýt, jejich finanční limity, rychlost vyplacení peněz (likvidace), stejně tak jako zkušenosti zákazníků. Náš nezávislý srovnávač havarijního pojištění Srovnáno.cz toto všechno umí, dokážeme vám sestavit kompletní přehled nabídek od všech pojišťoven v Česku a doplnit jej úplnými a bezchybnými parametry.

Srovnání sazeb havarijního pojištění 2019

Sami si podle výsledků našeho srovnávače zvolíte nejvýhodnější nabídku a online vyplníte žádost. Podstatnou výhodou je, že přitom nemusíte vůbec nikam chodit ani telefonovat. Kompletní sjednání smlouvy o havarijním pojištění – od kalkulačky až po konečné uzavření pojistky – lze totiž vyřídit online. Auto přitom můžete nechat doma v garáži, protože není nutné s ním navštěvovat autoservis, stačí jej pouze podle instrukcí nafotit a fotky připojit přes formulář. Jednodušší to už být nemůže.

Garantujeme vám nejvýhodnější havarijní pojistku v ČR

Díky úzké spolupráci se všemi pojišťovnami v Česku, vám dokážeme nabídnout nejlepší cenu. Zvládneme pro vás vyjednat skvělou cenu a slevy na povinném ručení a poradíme vám i jakou pojistku zvolit a na co si dát pozor. Prvním krokem je použití naší kalkulačky havarijního pojištění, začněte.