Volvo Povinné ručení Volvo

Nejlevnější povinné ručení pro Volvo sjednáte online

Volvo

Povinné ručení pro Volvo

Volvo

Volvo je švédskou automobilkou, která vznikla v roce 1927 a to vyčleněním z firmy na kuličková ložiska. Prezentované portfolio společnosti je poměrně široké a vedle osobních automobilů jsou to také ty nákladní, námořní a průmyslové systémy, komponenty k vesmírným lodím, včetně profesionálních finančních služeb. Hlavní sídlo firmy se nachází ve městě Göteborg. Od roku 1944 je automobilka součástí skupiny Volvo Group. Tu v nedávné době v roce 2010 zakoupila čínská automobilka Geely.

První vyrobený automobil Volvo

Naprosto prvním dopravním prostředkem byl nákladní vůz s označením Series 1. To se psal rok 1928. Tento počin byl následován nepřetržitým vývojem, jak z hlediska kvality, tak trvanlivosti aplikovaných dílů. Například v roce 1954 bylo zavedeno populární turbodmychadlo značky Volvo. Společnost si vydobyla velice silnou pozici na trhu s nákladními vozy, k níž postupem času přibyly i ty osobní. V roce 2001 zakoupila koncerny MACK Trucks a Renault Trucks, díky čemuž se její produkce rapidně rozšířila také do Spojených států amerických a Francie.

Nabídka vozového parku značky Volvo

Pakliže se zaměříte na osobní automobily Volvo, nabízí se několik specifických kategorií se dvěma až třemi typy vozů v různých modifikacích, ať už těch exteriérových, interiérových či motorových.

SUV Crossover
Volvo XC90, Volvo XC60
Estate hatchback
Volvo V90, Volvo V60, Volvo V40
Cross Country
Volvo V60, Volvo S60 a Volvo V40 Cross Country
Sedan
Volvo S90, Volvo S60

Pro vozidla Volvo je zcela typická kvalita zpracování všech dílů, vysoký výkon bez kompromisů a profesionální servisní zázemí. To vše se samozřejmě úměrné promítá do vyšších pořizovacích nákladů. Ne nadarmo jsou tato inovativní řešení spojena se sloganem „Made In People“ – Stvořeno pro lidi.