Povinné ručení kalkulačka

Jak funguje online kalkulačka povinného ručení

Kalkulačka povinného ručení

Online kalkulačka povinného ručení propojuje nabídku všech českých pojišťoven. Na základě vámi zadaných podkladů vám dokážeme ihned představit konkrétní nabídku povinného ručení. Vyhledat nejlevnější povinné ručení je díky tomu otázkou několika málo minut. Celou žádost můžete vyplnit a vyřídit z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit ani telefonovat. Vše vyřídíte online – přes internet.

Srovnání povinného ručení během 2 minut

Výhodou použití nezávislého srovnávače povinného ručení je nejen výrazná úspora financí, ale i času. 9 z 10 návštěvníků díky nám a našemu porovnání ušetří, průměrně až 1750 Kč ročně, vyplnění formuláře přitom nezabere více jak 2 minuty. Důležité je zmínit, že vyřízení vašeho povinného ručení a zejména jeho cena není nijak navýšena naší provizí. Právě naopak, sjednáním povinného ručení online ušetříte. Díky velkému objemu pojištění, které náš portál vygeneruje pro vás dokážeme vyjednat nabídky a výrazné slevy u všech pojišťoven.

Úspora až 70 % z běžné ceny pojištění

Naše webové stránky každý den pomáhají tisícům lidí ušetřit na pojištění. Unikátní online kalkulačka umí doporučit nejlevnější povinné ručení na automobily, motocykly, pracovní stroje a všechny ostatní typy vozidel. Ke každému sjednanému povinnému ručení navíc klientům dáváme 100 Kč slevový šek na nákup v obchodech Mall.cz a poskytujeme právní a odborné poradenství.