Cestovní pojištění srovnání

Srovnání cestovního pojištění

Vyřídit cestovní pojištění by mělo být jedním z prvních kroků, ať už se rozhodnete cestovat do zahraničí, nebo třeba jen po republice. Jedná se o pojištění, které „kryje“ veškeré zdravotní výlohy a další finanční náklady, které s poskytnutím ošetření nebo hospitalizací a léčbou souvisejí. Zejména v zahraničí mohou takové náklady snadno dosahovat astronomických částek. Kvalitní cestovní pojištění rozhodně je naprostou nezbytností, kterou není radno podcenit.

Dovolená bez obav s kvalitním pojištěním

Zlomená noha v Chorvatsku může být snadno otázkou 100 000 Kč, v Americe však klidně dvojnásobku. Pojišťovny každoročně vyřizují kolem sta tisíc žádostí o pojistné plnění a vyplatí stovky miliard korun. Pouze s komplexním cestovním pojištění na míru je možné užít si dovolenou skutečně bez obav.

Srovnání sazeb cestovního pojištění

Nezávislý srovnávač a broker cestovního pojištění Srovnáno.cz je přímo napojený na jednotlivé pojišťovny a dokáže vám během 2 minut doporučit cestovní pojištění do zahraničí přesně podle vašich potřeb. Žádost vyplníte přes internet a stihnete to i těsně před samotným odjezdem. Platbu za pojištění provedete klasickou platební kartou a kartičky pojištěnce obdržíte obratem na zadaný e-mail. Vytiskněte si je, anebo nahrajte do mobilu. Součástí všech cestovních pojištění je asistenční služba na kterou se můžete v případě potřeby obrátit s žádostí o pomoc.